Detalji tragedije kod Modriče

Objavljeno:

Podijeli na:

Najnovije

BiH

Detalji tragedije kod Modriče: U teškoj nesreći poginuo 20-godišnji Tarik
Teška saobraćajna nesreća koja se jučer dogodila na magistralnom putu Modriča – Gradačac, u mjestu Skugrić, odnijela je život dvadesetogodišnjeg Tarika H. iz Modriče.

U naselju Skugrić kod Modriče dogodila se teška saobraćajna nesreća u popodnevnim satima u kojoj je smrtno stradala jedna osoba a dvije su povrijeđene, potvrđeno je iz Policijske stanice Modriča.

Za sada nije poznato više zvaničnih informacija o okolnostima nesreće.

Automobil koji je učestvovao u nesreći završio je na ogradi pored ceste, a na vozilu je pričinjena velika materijalna šteta.

Smrtni ishod
Na mjestu nesreće preminuo je Tarik H., koji se nalazio na mjestu suvozača. Vozač Adin M. (19) iz Jakeša i drugi putnik Boško F. (19) iz Skugrića zadobili su teške povrede te su prevezeni u bolnicu u Doboj. Prema dostupnim informacijama, jedan od povrijeđenih reanimiran je na mjestu nesreće zbog povreda opasnih po život.

Vijest o tragediji potresla je porodicu, prijatelje i brojne građane, a društvene mreže preplavili su emotivni oproštaji od mladog Tarika.

Hayat.ba

Podijeli na: