DF nastavlja sa pojačanjima: Mešalić poželio dobrodošlicu novim članovima

Objavljeno:

Podijeli na:

U prostorijama Gradske organizacije DF Tuzla upriličen je prijem i potpisivanje pristupnica uglednih građana Tuzle. Nove članove su primili predsjednik KO DF TK prof. dr Zlatan Begić te zamjenik predsjednika GO DF Tuzla Žarko Vujović.

Gradskoj organizaciji Demokratske fronte Tuzla pristupili su Olgica Bešić (bivša zamjenica predsjednika Gradske organizacije SD BiH Tuzla), bivši članovi predsjedništva i gradskog odbora SD BiH Osman Bajrić (predsjednik mjesnog odbora Mramor), zatim Kemal Kurtić i Nadina Suljić. Kao bivši članovi gradskog odbora SD BiH pristupili su Ago Kovačević, Ibrahim Morankić, Emina Beširević, Almir Kavazović, Adnan Omerović (predsjednik MO Jala), Enver Mujezinović (predsjednik MO Kiseljak) kao i Mirza Suljić (član MO Ši Selo).
Sa zadovoljstvom ističemo da u konačnoj borbi za građansku Bosnu i Hercegovinu rad Demokratske fronte postaje politički brend građanskog društva, te smo iz dana u dan sve jači podrškom čestititih građana koje okupljamo kako u gradu Tuzli i Tuzlanskom kantonu tako i širom Bosne i Hercegovine.
Čestitam novim članovima i želim svima puno sreće! Dobrodošli u jedinstveni tim za građansku državu!
S poštovanjem,
Mahir Mešalić, predsjednik GO DF Tuzla

T.P

Podijeli na: