GO Demokratske fronte Tuzlas danas je dobila nove članove.
“Pobjedničkom timu i porodici Gradske organizacije Demokratske fronte Tuzla danas su se pridružili Gradski vijećnici Mirel Mišković i Damir Muratović, bivši vijećnici SD BiH! Pored individualnog izbornog rezultata te povjerenja koji su im građani Tuzle s pravom ukazali na lokalnim izborima, vijećnici Mišković i Muratović su prepoznati kao i jedni od najaktivnijih vijećnika Gradskog vijeća Tuzla. Također, pobjedničkom timu su se pridružili i naši drugovi doc. Dr Edin Užičanin te ratni komandant jedinice ”Živiničkih osa” Mensur Kamberović!
Idemo dalje, jedan tim-jedna borba, pridružite nam se! Za građansku državu” saopštio je Mahir Mešalić, povjerenik GO DF Tuzla.
T.P.






