Zastupnik u Skupštini TK Mahir Mešalić (DF) na društvenim mrežama je podijelio jednu od svojih replika na posljednjoj sjednici tog zakoodavnog tijela.
Uz objavu napisao je i ovo:
Nikad neću dozvoliti da me ušutkaju i da mi prijete ljudi koji su uništili sve što su dotakli. Ljudi poput Senada Alića i ostale PDA bratije (sunca) koji nekad prije u formi SDA a danas PDA, govore za nijednom “niput” za množinu “hin” Itd, a koji gotovo 15 godina drže vlast i glavnu riječ u najmnogoljudnijem kantonu i to uz pomoć nekih POJEDINACA iz SDP-a i Naše stranke koji interesno štite PDA kleptomaniju. Naime, Senada Alića (PDA) nažalost, slušaju i svi oni iz političkog života koji se po inerciji kunu u Tuzlu, pa i univerzitetski profesori u Vladi TK. Jer, tu je naravno, samo nekolicini dobro. I tako godinama neposlušne smijenjuju i prijete, akademska zajednica šuti, zdravstveni radnici šute, prosvjeta šuti, i mnogi obrazovani građani TK koji zapravo i vide kolektivnu propast u koju nas ovakvi vode ali nemaju snage da im se odupru (svaka čast mnogim izuzecima). Neki su i digli glas pa su loše prošli. Nemojte dozvoliti da vam je lakše poljubiti ruku nego se boriti za normalne institucije. Da znate da znaju i da tuku lažima putem nekih njihovih medija, botova i lažnih profila ali ne smeta, naprotiv, daju nam snagu jer znam da smo na pravom putu.






