“Čujemo od Vojina Mijatovića da ga zovu bivši borci VRS i uz izvinjenje obavjeste da su dobili 50 KM da bi galamili i zviždali Nikšiću, Konakoviću”, napisao je zastupnik Demokratske fronte u Federalnom parlamentu Mahir Mešalić i član Predsjedništva te stranke.
Reagirajući na objavu Mijatovića da su ga zvali neki od Srba koji su jučer demonstrirali ispred sjedišta SDP-a u Banjoj Luci demonstrirajući protiv proslave Dana državnosti, Mešalić je dalje naveo:
“Prema scenariju ove Vojinove bajke, sutra će ga zvati Danica Crnogorčević da se izvine jer su pustili pjesmu “Veseli se srpski rode” bez njenog dopuštenja i besplatno”.
politicki.ba






