Nermin Nikšić podnio krivičnu prijavu protiv Sebije Izetbegović!

Objavljeno:

Podijeli na:

Premijer Federacije BiH i predsjednik SDP BiH Nermin Nikšić uputio je danas dopis i prijavu POSKOK-u u vezi sa jučerašnjom izjavom Sebije Izetbegović.

Zastupnica SDA u Skupštini Kantona Sarajevo i supruga predsjednika SDA jučer je na društvenim mrežama javno najavila objavljivanje novih poruka sa telefona izuzetih od strane POSKOK-a u sklopu ranije afere curenja poruka iz istražnog postupka.

Izjavom „idu vam uskoro i poruke iz oduzetih telefona, a idu i izbori“, Sebija Izetbegović je javno potvrdila spregu između pojedinaca iz pravosudnih institucija koji vode istrage sa političkim vrhom SDA i pojedinim medijima koji su u očitom zajedničkom djelovanju konstruisali tzv. aferu „Spengavanje“.

Podijeli na: