Premijer Federacije BiH i predsjednik SDP BiH Nermin Nikšić uputio je danas dopis i prijavu POSKOK-u u vezi sa jučerašnjom izjavom Sebije Izetbegović.
Zastupnica SDA u Skupštini Kantona Sarajevo i supruga predsjednika SDA jučer je na društvenim mrežama javno najavila objavljivanje novih poruka sa telefona izuzetih od strane POSKOK-a u sklopu ranije afere curenja poruka iz istražnog postupka.
Izjavom „idu vam uskoro i poruke iz oduzetih telefona, a idu i izbori“, Sebija Izetbegović je javno potvrdila spregu između pojedinaca iz pravosudnih institucija koji vode istrage sa političkim vrhom SDA i pojedinim medijima koji su u očitom zajedničkom djelovanju konstruisali tzv. aferu „Spengavanje“.






