Sloboda dovela prva dva pojačanja

Objavljeno:

Podijeli na:

Omladinski košarkaški klub Sloboda angažovala je dva nova košarkaša za predstojeću sezonu.

Riječ je o Tariku Bukvi, bivšem košarkašu Sparsa i Jovanu Šuliću koji dolazi sa Illinios Univerziteta.

Ovo je tek početak sklapanja rostera Slobode pred novu sezonu, a rukovodstvo i šef stručnog štaba Marko Trbić planiraju stvoriti respektabilan tim koji će biti konkurentan u ABA 2 ligi.

E.Sk

Podijeli na: