Sloboda protiv Sarajeva traži prvu pobjedu u sezoni

Nakon neočekivanog ispadanja u šesnaestini finala Kupa BiH, fudbalere Slobode očekuje domaći duel sa Sarajevom, u okviru 12. kola WWIN lige BiH. Tuzlacima je pobjeda neophodna u borbi za opstanak u društvu najboljih.

Nakon 11 odigranih kola, Sloboda još uvijek ne zna za pobjedu ove sezone. Tuzlaci su posljednji na tabeli sa 2 osvojena boda i čak 11 manje u odnosu na mjesta koja i naredne sezone donose nastup u najelitnijem rangu bh. fudbala. Ipak, iz tuzlanskog tima se ne predaju. Protiv Sarajeva žele doći do prvog trijumfa u sezoni, uhvatiti posljednju slamku spasa, kako bi u narednim utakmicama pokušali pozitivnim nizom odmaknuti se sa dna tabele i zone ispadanja.

Susret Sloboda – Sarajevo igra se sutra na Tušnju u 20 sati i 45 minuta. Ovom prilikom iz tabora tuzlanskog tima pozvali su navijače da im budu podrška i dodatan vjetar u leđa protiv kvalitetnog protivnika.

Komentari