Tragičan dan: Poginula četvorica motociklista, među njima i jedan maloljetnik

Objavljeno:

Podijeli na:

Još jedan crni dan na bh.putevima. U subotu su poginula četvorica motociklista. Poginuli su motociklisti u Bijeljini, Višegradu, Pelagićevu i Derventi.

Motociklista u Derventi je maloljetnik Miloš Evđić, koji je trebao uskoro napuniti 18 godina.

U sudaru s traktorom na putu kod Pelagićeva poginuo je motociklista A.R. (44) iz Brčkog,  a tridesetjednogodišnji S. P. iz Višegrada poginuo je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jučer u 13:30 sati u mjestu Rodić Brdo, na magistralnom putu Višegrad – Vardište, potvrđeno je iz Policijske uprave Foča.

Motociklista čiji su inicijali P. B. poginuo je usljed slijetanja sa koloza u Bijeljini.

Saobraćajna nesreća dogodila se sinoć u 21.15 sati na kružnom toku kod Tržnog centra “Fis”.

Prilikom slijetanja motocikla Kawasaki sa puta, vozač je poginuo na licu mjesta.

Na području Policijske uprave Bijeljina juče su se dogodile dvije saobraćajne nesreće u kojima su poginuli motociklisti, u Pelagićevu i u Bijeljini.

TIA

 

Podijeli na: