Žohari gamižu u Domu zdravlja Tuzla

Objavljeno:

Podijeli na:

Gradski vijećnik Omer Berbić na društvenim mrežama je objavio šokantne fotografije za koje tvrdi da su nastale u Domu zdravlja Tuzla.

“Žohari u domu zdravlja. Uslovi u Domu zdravlja Tuzla su katastrofa! Svakodnevno dobijam ozbiljne optužbe na uslove i situaciju a uprava te ustanove ignoriše inicijative i šturo odgovara na pitanje. Posljednja slika koju sam dobio me potresla iz više razloga i ona je zaista simbol raspada zdravstva ma primarnom nivou. Procijenite sami”, napisao je Berbić.

Vidjet ćemo hoće li se oglasiti menadžment Doma zdravlja Tuzla na čelu sa direktorom Suadom Bijedićem.

TIA

Podijeli na: