Nesreća na putu Teočak – Tuzla: Autobus u potpunosti izgorio (VIDEO)

Objavljeno:

Podijeli na:

Na magistralnom putu Teočak -Tuzla večeras nešto iza 20 sati došlo je do samozapaljenja autobusa koji je u potpunosti izgorio. “Nije bilo saobraćajne nesreće, došlo je do samozapaljenja autobusa”, rečeno je za N1 iz Operativnog centra MUP-a TK.

Srećom, nije bilo povrijeđenih.

Snimak nesreće objavljen je na sajtu Crna Hronika, a video pogledajte ispod:

Screenshot/ Crna Hronika

 

Podijeli na: