Pogledajte kako su rukometaši Slobode ostali bez pobjede (VIDEO)

Objavljeno:

Podijeli na:

Rukometaši Slobode imali su 27:25 kada je na semaforu stajalo 59:45. I u posljednjih 15 sekundi, vjerovali ili ne, ostali su bez pobjede, odnosno Konjuh iz Živinica je došao do 27:27.

Kardinalne greške napravili su Anes Bečić i Mario Pavlak, koji su dobili crvene kartone, a to po automatizmu znači i sedmerac. Almir Osmanhodžić je bio siguran egzekutor i svom timu donio bod.

Na snimku se ne vidi trenutak kada je Sloboda krenula da izvede posljednji napad. Nakon toga je uslijedio blok Pavlaka koji je ocijenjen kao opstrukcija igre te je dosuđen sedmerac.

Pogledajte kako je to sve izgledalo.

 

Podijeli na: