Rukometaši Slobode dobili vrijedno pojačanje

Objavljeno:

Podijeli na:

Luka Đorđević, jedan od najperspektivnijih rukometaša svoje generacije u Bosni i Hercegovini, zvanično je novi član RK Sloboda.

Riječ je o 17-godišnjem mladiću koji igra na poziciji srednjeg beka. U Slobodu dolazi iz brčanske Lokomotive u kojoj je prošao sve omladinske selekcije, te bilježio odlične partije za seniorsku ekipu.

Oblačio je dres kadetske reprezentacije Bosne i Hercegovine, a dobijao je i pozive kadetske reprezentacije Srbije.

“Luka, dobro nam došao!”, poručili su iz Slobode.

TIA

Podijeli na: