Rukometaši Slobode ispali iz Kupa EHF-a

Objavljeno:

Podijeli na:

Rukometaši tuzlanske Slobode ispali su iz Kupa EHF-a nakon što su danas u revanš meču izgubili od grčke Drame 24:17.

U prvom susretu Sloboda je slavila sa 29:23.

Na žalost crveno-crni nisu uspjeli da odbrane prednost. U finišu nisu imali ni sreće. Alen Ovčina je promašio dva šuta na prazan gol kod +6 za domaće.

E.S.

Podijeli na: