Rukometaši Slobode putuju u Trebinje, očekuje ih susret sa Leotarom

Objavljeno:

Podijeli na:

Rukometaše Slobode u srijedu očekuje susret protiv Leotara u četvrtfinalu Kupa Bosne i Hercegovine.

Crveno-crni već sutra putuju u Trebinje, a prvi susret četvrtfinala odigrat će u srijedu, 20. marta, u 18:30 sati.

„Teška jedna utakmica, teško gostovanje, znamo da ekipa Leotara u posljednje vrijeme ima veoma dobre i zapažene rezultate. Pobjedom u Gračanici su pokazali koliko mogu, ali naša ekipa radi marljivo za tu utakmicu. Svi igrači su spremni, osim nažalost Milkunića, no nadam se da će ostatak ekipe odraditi svoj dio. Mi ćemo dole otići da odigramo što bolje, da za uzvratnu utakmicu iduće sedmice u Tuzli imamo neki kapital, što bi bilo perfektno. Ako ne, onda da odigramo barem neriješeno jer znamo da je to jedno teško gostovanje, težak teren. Poštujemo ekipu Leotara, ali vjerujemo u svoju snagu“, kazao je pomoćni trener RK Sloboda, Nedim Đug te dodao:

„Naša ambicija trenutno je plasman u final four. Svi igrači su spremni i željni trofeja. Sloboda nije zadnjih godinu, dvije uzela nikakav trofej, imamo odličnu ekipu i smatramo da možemo ostvariti taj neki dobar rezultat. Trofej je, naravno, uvijek na prvom mjestu“.

Predstojeći susret komentarisao je i golman Tuzlaka, Zdravko Čajić.

TI

Podijeli na: