Sloboda i Bulić najbolji na rukometnom turniru

Objavljeno:

Podijeli na:

Mladi rukometaši Slobode pobjednici su turnira u Tržiću, Slovenija, gdje su se takmičili na 2. Međunarodnom turniru Šuštarfest.

Ekipa iz Slobodine omladinske škole nastupila je u kategoriji kadeta, a već prvog dana upisala dvije pobjede:

RK Črnomelj – RK Sloboda 18:31
RK Sloboda – RK Kronos 21:16

U finalnom susretu sinoć su savladali RK Frankstahl Radovljicu, čime su osigurali titulu pobjednika turnira.

Priznanje za najboljeg rukometaša turnira osvojio je Armin Bulić.

Podijeli na: