Za sutra je zakazana vanredna sjednica Gradskog vijeća Tuzla. Sjednica dolazi dva dana nakon što je donesena odluka da se u budžetu za 2021. godinu ukine pozicija za UG “Novi horizonti” u iznosu od 38.000 KM.
U međuvremenu su obavljeni razgovori sa predstavnicima pomenutog udruženja, a čak su iz većine uputili i izvinjenje zbog prvobitno donesene odluke. Ovo je primjer dobre političke prakse gdje se uočene greške ne guraju pod tepih nego se ispravljaju.
TIA







